VYTVORÍME VÁM WEB, KTORÝ ZARÁBA

Nie je stránka ako stránka. Ak hľadáte len „suché“ zhotovenie webu, ktorý síce bude funkčný, no nebude „ŽIŤ“ a komunikovať s Vašimi klientmi, potom naše služby nie sú pre vás. Veď na čo vám je web, ktorý vám negeneruje zákazky? U nás nejde len o zhotovenie webu! Dbáme na to, aby web ľudí zaujal, komunikoval s nimi a prinášal vám kontakty.

Ako dnes vyzerá moderný a fungujúci web?

 

#1 Moderný dizajn

 

Dnes sa kladie dôraz najmä na jednoduchosť, stránky by ľudí nemali zbytočne rozptyľovať a zahltiť. Správny dizajn ľudí nasmeruje presne tam, kam chcete – k vyplneniu formuláru či zadaniu e-mailu.

#2 Responzívnosť

 

Ako už viete, žijeme v dobe smartfónov a tabletov, takže je nevyhnutné, aby bol Váš web PLNE responzívny a prispôsoboval sa týmto zariadeniam. Stránky, ktoré nie sú responzívne, sa návštevníkom prezerajú veľmi obtiažne, čo ich nakoniec odradí.

#3 Rýchle načítanie

 

A teraz ruku na srdce, koho teší dlhé a otravné načítavanie stránok? Áno, NIKOHO! Pri vyhotovení a implementácií stránok dbáme aj na to, aby sa Vaše stránky načítali doslova okamžite.

#4 Sociálne médiá

 

Sociálne siete sú novým fenoménom. Váš web by mal byť intuitívne prepojený s týmto svetom, napr. cez integráciu sociálnych pluginov, ako sú Facebook komentáre, box s fanúšikmi, tlačidlá páči sa mi to a zdieľanie, tweet a pod..

b

#5 Magnetické texty

 

Veľa ľudí investuje do krásnej stránky, ktorá je ale bez kvalitného obsahu bezcenná. U nás kladieme dôraz na pútavý obsah, ktorý priťahuje a predáva. U nás Vám Vaše texty spripomienkujeme, spravíme korekciu. Podľa požiadavky zapracujeme aj blog.

#6 Databáza e-mailov

 

E-mail marketing patrí k najúčinnejším marketingovým nástrojom – možno niekto príde na Vašu stránku iba jedenkrát, no ak Vám zanechá e-mail, neustále s ním budete v spojení. U nás Vám webstránky nastavíme tak, aby ste automaticky získavali e-mail na Vašich klientov.

Responzívne webové stránky, ktoré majú príťažlivé texty, rýchlo sa načítavajú, automaticky získavajú e-maily od návštevníkov, dbajú na SEO, obsahujú administráciu a využívajú analytické nástroje,

Vás môžu niekde stáť 1000€, 2000€ či 3000€.

Máme ale pre vás dobrú správu. U nás nemusíte platiť tisíce za web.

Čo všetko od nás získate?

 

#1: ZÁKLADNÁ KOSTRA WEBOVEJ STRÁNKY

V prvej časti vytvoríme pevné základy Vášho webu, a to cez inštaláciu a správne nastavenie celosvetovo populárneho sytému WordPress. Nastavíme Vám SK jazykovú mutáciu, aby ste mali k dispozícii celú administráciu.

Okrem toho Vám nasadíme rozšírenia pre zabezpečenie stránok.

Hodnota: 150 EUR

 

 

#2: ŠTRUKTÚRA WEBOVÉHO PORTÁLU

V tejto časti vypracujeme vnútro Vašich stránok, nastavíme správnu štruktúru portálu. Určíme úvodnú stránku, vypracujeme podsekcie, prípadne kategórie pre príspevky.

Hodnota: 80 EUR

#3: ZAPRACOVANIE DIZAJNU

Výber, implementácia a nastavenie WordPress šablóny s doživotnou licenciou. Vyberiete si, aký dizajn sa Vám páči, preberieme s Vami všetky jeho prvky a implementujeme ho na stránky.

Samozrejme zabezpečíme, aby bolo všetko responzívne, čiže aby sa web prispôsoboval aj mobilným zariadeniam.

 

Hodnota: 300 EUR

 

 

#4: SOCIÁLNE MÉDIÁ

Sociálne siete ako Facebook či Instagram sú dnes neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Ľudia tu trávia mnoho času, takže každá moderná webstránka musí byť s týmito médiami prepojená. V tejto časti prepojíme Váš web so sociálnymi sieťami cez integráciu sociálnych rozšírení.

 

Hodnota: 80 EUR

 

#5: E-MAIL MARKETING

V rámci našich služieb obdržíte aj celé know-how okolo e-mail marketingu, ktorý Vám môže priniesť množstvo nových klientov.

Nasadíme Vám nástroje pre zber e-mailov a zabezpečíme automatické prepojenie s maling službou. Vy tak tieto kontakty budete môcť oslovovať cez rôzne newslettre, informovať ich o produktoch či novinkách.

 

Hodnota: 250 EUR

#6: NASTAVENIE FORMULÁROV

Povedzme si pravdu – ľudia sú dnes “leniví” a namiesto toho, aby otvárali e-mailovú službu a napísali Vám otázku, radšej siahnu po kontaktnom formulári. Na stránky Vám nasadíme formulár, ktorý je rýchly a umožňuje aktivovať aj automatickú odpoveď.

Hodnota: 50 EUR

 

#7: ZRÝCHLENIE WEBU

V tejto časti podrobíme zapracované predošlé kroky na Vašich stránkach analýze a zistíme, ako dlho sa Váš web načítava.

Ak náhodou bude načítacia doba pridlhá, zapracujeme okamžité kroky na jej zrýchlenie. 

Hodnota: 100 EUR

 

#8: NAHODENIE A KOREKCIA OBSAHU

V tomto kroku implementujeme Váš obsah na hlavnú stránku ako aj podstránky (v cene 8 podstránok). Okrem toho Vám obsah spripomienkujeme, poradíme s jeho úpravou a spravíme aj korekciu textu.

Hodnota: 200 EUR

#9: NASTAVENIE SEO

Aby ste mohli získavať návštevníkov a klientov aj z vyhľadávača Google, optimalizujeme Váš web. V tomto kroku Vám do stránok zakomponujeme tzv. sitemapu, aby vyhľadávače Váš web rýchlo indexovali. Okrem toho Vám pridáme a nastavíme SEO rozšírenie s kľúčovými slovami.

 

 

Hodnota: 100 EUR

#10: ŠTATISTIKY WEBU

Vďaka prepojeniu s populárnym nástrojom Google Analytics budete mať prehľad, akí návštevníci Váš web navštevujú, aké sekcie si prezerajú, koľko času trávia na Vašich stránkach či z akých zdrojov (Google, Facebook, Direct..) prichádzajú.

Hodnota: 80 EUR

Hodnota spolu: 1390 EUR

Naša cena: 390 EUR

Ako to celé prebieha?

#1: Kontaktujete nás s tým, že máte záujem o tvorbu webovej stránky
#2: Pošleme Vám zálohovú faktúru na 40% z ceny webu (to nás presvedčí o tom, že máte o web záujem a nepracujeme zbytočne)
#3: Po úhrade zálohovej faktúry začneme s prípravou – preberieme s Vami veci ohľadom dizajnu, rozloženia webu, obsahu a funkcií. Komunikovať môžeme telefonicky či e-mailom alebo sa stretnúť osobne.
#4: Po zhrnutí tretieho kroku začnú naši technici s tvorbou stránok, ktoré budú mať všetky vyššie uvedené súčasti (Administrácia, responzívnosť, SEO atď..)
#5: Po ukončení Vám bude vystavená ostrá faktúra, z ktorej sa odráta zaplatená záloha.

Časté otázky

Ako je to s doménou a hostingom?

Niektorí klienti už majú doménu a hosting zakúpené, vtedy portál nasadzujeme sem. Ak hosting a doménu nemáte, môžete si zakúpiť napr. na Websupport.sk, prípadne Vám to objednáme a nastavíme my a Vám príde faktúra e-mailom. Cena .sk domény je zhruba 14 EUR/ročne, dobrý hosting Vás výjde na cca 30 EUR/ročne.

Ako dlho trvá vyhotovenie stránok?

Po dohodnutí detailov vieme všetko zapracovať do finálnej podoby už do 7 pracovných dní, ak je stránka náročnejšia, môže to byť aj 14-20 dní. 

Čo v prípade, že chcem na stránke niečo špeciálne?

Ak chcete na svoj web pridať nejaké špeciálne funkcie, dajte nám prosím vedieť a prejdeme s Vami túto možnosť. Následne Vám povieme cenu, za ktorú Vám takúto funkciu zapracujeme.