Tvorba webstránok

Domov / Tvorba webstránok

MODERNÉ WEBSTRÁNKY

Nie je stránka ako stránka. Ak hľadáte len “suché” zhotovenie webu, ktorý síce bude funkčný, no nebude “ŽIŤ” a komunikovať s vašimi klientmi, potom naše služby nie sú pre vás. Veď na čo vám je web, ktorý vám negeneruje zákazky?

U nás nejde len o zhotovenie webu! Dbáme na to, aby web ľudí zaujal, komunikoval s nimi a vám prinášal kontakty.

Ako dnes vyzerá moderný a fungujúci web?

agsdi-image

Moderný dizajn

V dnešnej dobe sa kladie veľký dôraz najmä na jednoduchosť. Dôvodom je, aby stránky ľudí zbytočne nerozptyľovali a nezahlcovali. Správny dizajn ľudí nasmeruje presne tam, kam chcete, či už je to k vyplneniu formulára či zadaniu e-mailu.

agsdi-mobile

responzívnosť

Žijeme v dobe smartfónov a tabletov, čiže je nevyhnutné, aby bol váš web PLNE responzívny a prispôsoboval sa týmto zariadeniam. Stránky, ktoré nie sú responzívne, sa návštevníkom prezerajú veľmi obtiažne, čo ich nakoniec odradí.

Rýchle načítanie

A teraz ruku na srdce, koho teší to nekonečné a otravné načítavanie webstránok? Áno, NIKOHO! Pri vyhotovení a implementácií webových stránok dbáme okrem iného aj na to, aby sa vaše webstránky načítali doslova okamžite.

agsdi-facebook-2

Sociálne médiá

Sociálne siete sú novým fenoménom. Váš web by mal byť intuitívne prepojený so svetom sociálnych sietí (Facebook, Instagram..). Napr. cez integráciu sociálnych pluginov, ako sú Facebook komentáre, box s fanúšikmi, tlačidlá páči sa mi to a zdieľanie, tweet a pod..

agsdi-book

Magnetické texty

Veľa ľudí investuje do krásnej webstránky, ktorá však je bez kvalitného obsahu bezcenná. U nás kladieme dôraz na pútavý obsah, ktorý priťahuje zákazníkov a predáva. U nás vám vaše texty spripomienkujeme, spravíme korekciu. Podľa požiadavky zapracujeme aj blog.

agsdi-message-2

E-mail marketing

E-mail marketing patrí k najúčinnejším marketingovým nástrojom – možno niekto príde na vašu stránku iba jedenkrát, no ak vám zanechá e-mail, neustále s ním budete v spojení. Vašu webstránku nastavíme tak, aby ste automaticky získavali e-mailové kontakty na vašich klientov.

cENA ZA WEBSTRÁNKU

Responzívne webové stránky, ktoré majú príťažlivé texty, rýchlo sa načítavajú, automaticky získavajú e-maily od návštevníkov, dbajú na SEO, obsahujú administráciu a využívajú analytické nástroje..

Tie vás môžu niekde stáť 1000€, 2000€ či dokonca i 3000€. 

My však máme pre vás veľmi dobrú správu. nás nemusíte platiť tisíce za web.

Čo všetko od nás získate?

#1: ZÁKLADNÁ KOSTRA WEBOVEJ STRÁNKY

V prvej časti vytvoríme pevné základy vášho webu, a to cez inštaláciu a správne nastavenie celosvetovo populárneho sytému WordPress. Nastavíme vám SK jazykovú mutáciu, aby ste mali k dispozícii celú administráciu.

Okrem toho vám nasadíme rozšírenia pre zabezpečenie webstránok.

Hodnota: 80 EUR

#2: ŠTRUKTÚRA WEBOVÉHO PORTÁLU

V tejto časti vypracujeme vnútro vašej webstránkyk, nastavíme správnu štruktúru webstránky či portálu. Určíme úvodnú stránku, vypracujeme podsekcie, prípadne kategórie pre príspevky.

Hodnota: 80 EUR

#3: NASTAVENIE FORMULÁROV

Povedzme si pravdu – ľudia sú dnes “leniví” a namiesto toho, aby otvárali e-mailovú službu a napísali vám otázku, radšej siahnu po kontaktnom formulári. Na stránky vám nasadíme formulár, ktorý je rýchly a umožňuje aktivovať aj automatickú odpoveď.

Hodnota: 50 EUR

#4: ZAPRACOVANIE DIZAJNU A RESPONZÍVNOSTI

Výber, implementácia a nastavenie WordPress šablóny s doživotnou licenciou. Vyberiete si, aký dizajn sa vám páči, preberieme s vami všetky jeho prvky a implementujeme ho na jednotlivé stránky a podstránky.

Samozrejme zabezpečíme, aby bolo všetko responzívne, čiže aby sa webstránka prispôsobovala všetkým zariadeniam a teda aj mobilným zariadeniam.

Hodnota: 300 EUR

#5: SOCIÁLNE MÉDIÁ

Sociálne siete ako Facebook či Instagram sú dnes neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Ľudia tu trávia mnoho času, takže každá moderná webstránka musí byť s týmito médiami prepojená. V tejto časti prepojíme váš web so sociálnymi sieťami cez integráciu sociálnych rozšírení.

Hodnota: 80 EUR

#6: E-MAIL MARKETING

V rámci našich služieb obdržíte aj celé know-how okolo e-mail marketingu, ktorý Vám môže priniesť množstvo nových klientov.

Nasadíme vám nástroje pre zber e-mailov a zabezpečíme automatické prepojenie s e-mailovou službou. Vy tak tieto kontakty budete môcť oslovovať cez rôzne newslettre, informovať ich o produktoch či novinkách.

Hodnota: 250 EUR

#7: ZRÝCHLENIE WEBU

V tejto časti podrobíme zapracované predošlé kroky na Vašich stránkach analýze a zistíme, ako dlho sa Váš web načítava.

Ak náhodou bude načítacia doba pridlhá, zapracujeme okamžité kroky na jej zrýchlenie. 

Hodnota: 100 EUR

#8: NASTAVENIE SEO 

Aby ste mohli získavať návštevníkov a klientov aj z vyhľadávača Google, optimalizujeme váš web. V tomto kroku vám do stránok zakomponujeme tzv. sitemapu, aby vyhľadávače Váš web rýchlo indexovali. Okrem toho vám pridáme a nastavíme SEO rozšírenie s kľúčovými slovami.

Hodnota: 100 EUR

#9: NAHODENIE A KOREKCIA OBSAHU

V tomto kroku implementujeme Váš obsah na hlavnú stránku ako aj podstránky (v cene 8 podstránok). Okrem toho vám obsah spripomienkujeme, poradíme s jeho úpravou a spravíme aj korekciu textu.

Hodnota: 200 EUR

#10: ŠTATISKTIKY WEBU

Vďaka prepojeniu s populárnym nástrojom Google Analytics budete mať prehľad, akí návštevníci váš web navštevujú, aké sekcie si prezerajú, koľko času trávia na vašich stránkach alebo z akých zdrojov (Google, Facebook, Direct..) prichádzajú.

Hodnota: 80 EUR

Hodnota spolu: 1390 eur

Naša cena: 390 eur

Chcete fungujúci web?

ako to celé prebieha?

#1 Kontaktujete nás s tým, že máte záujem o tvorbu webovej stránky
#2 Pošleme Vám zálohovú faktúru na 40% z ceny webu (to nás presvedčí o tom, že máte o web záujem a nepracujeme zbytočne)
#3 Po úhrade zálohovej faktúry začneme s prípravou – preberieme s Vami veci ohľadom dizajnu, rozloženia webu, obsahu a funkcií. Komunikovať môžeme telefonicky či e-mailom alebo sa stretnúť osobne.
#4 Následne začnú naši programátori s tvorbou webstránky, ktoré budú mať všetky vyššie uvedené súčasti (administrácia, responzívnosť, SEO, atď..)
#5 Fakturácia – po ukončení Vám bude vystavená ostrá faktúra, z ktorej sa odráta zaplatená záloha.

Často kladené otázky

Ako je to s doménou a hostingom?

Niektorí klienti už majú doménu a hosting zakúpené, vtedy portál nasadzujeme sem. Ak hosting a doménu nemáte, môžete si zakúpiť napr. na Websupport.sk, prípadne vám ho objednáme a nastavíme my, a vám príde faktúra e-mailom. Cena .sk domény je zhruba 14 EUR/ročne, dobrý hosting vás výjde na cca 30 EUR/ročne.

Ako dlho trvá vyhotovenie stránok?

Po dohodnutí všetkých detailov vieme všetko zapracovať do finálnej podoby už do 7 pracovných dní, ak však je stránka náročnejšia, môže to byť aj 14 – 20 dní. 

Čo v prípade, že chcem na stránke niečo špeciálne?

Ak chcete na svoj web pridať nejaké špeciálne funkcie, dajte nám prosím vedieť a prejdeme s vami túto možnosť. Následne vám povieme cenu, za ktorú vám takúto funkciu zapracujeme.

máte na nás otázky?

napíšte nám prostredníctvom tohto formulára

agsdi-gmail

info@winmedia.sk

agsdi-mobile

+421 902 539 176