Tvorba webstránok

Domov / Tvorba webstránok

MODERNÉ WEBSTRÁNKY

Nie je stránka ako stránka. Ak hľadáte len “suché” zhotovenie webu, ktorý síce bude funkčný, no nebude “ŽIŤ” a komunikovať s vašimi klientmi, potom naše služby nie sú pre vás. Veď na čo vám je web, ktorý vám negeneruje zákazky?

U nás nejde len o zhotovenie webu! Dbáme na to, aby web ľudí zaujal, komunikoval s nimi a vám prinášal kontakty.

Ako dnes vyzerá moderný a fungujúci web?

Moderný dizajn

V dnešnej dobe sa kladie veľký dôraz najmä na jednoduchosť. Dôvodom je, aby stránky ľudí zbytočne nerozptyľovali a nezahlcovali. Správny dizajn ľudí nasmeruje presne tam, kam chcete, či už je to k vyplneniu formulára či zadaniu e-mailu.

responzívnosť

Žijeme v dobe smartfónov a tabletov, čiže je nevyhnutné, aby bol váš web PLNE responzívny a prispôsoboval sa týmto zariadeniam. Stránky, ktoré nie sú responzívne, sa návštevníkom prezerajú veľmi obtiažne, čo ich nakoniec odradí.

Rýchle načítanie

A teraz ruku na srdce, koho teší to nekonečné a otravné načítavanie webstránok? Áno, NIKOHO! Pri vyhotovení a implementácií webových stránok dbáme okrem iného aj na to, aby sa vaše webstránky načítali doslova okamžite.

Sociálne médiá

Sociálne siete sú novým fenoménom. Váš web by mal byť intuitívne prepojený so svetom sociálnych sietí (Facebook, Instagram..). Napr. cez integráciu sociálnych pluginov, ako sú Facebook komentáre, box s fanúšikmi, tlačidlá páči sa mi to a zdieľanie, tweet a pod..

Magnetické texty

Veľa ľudí investuje do krásnej webstránky, ktorá však je bez kvalitného obsahu bezcenná. U nás kladieme dôraz na pútavý obsah, ktorý priťahuje zákazníkov a predáva. U nás vám vaše texty spripomienkujeme, spravíme korekciu. Podľa požiadavky zapracujeme aj blog.

E-mail marketing

E-mail marketing patrí k najúčinnejším marketingovým nástrojom – možno niekto príde na vašu stránku iba jedenkrát, no ak vám zanechá e-mail, neustále s ním budete v spojení. Vašu webstránku nastavíme tak, aby ste automaticky získavali e-mailové kontakty na vašich klientov.

cENA ZA WEBSTRÁNKU

Responzívne webové stránky, ktoré majú príťažlivé texty, rýchlo sa načítavajú, automaticky získavajú e-maily od návštevníkov, dbajú na SEO, obsahujú administráciu a využívajú analytické nástroje..

Tie vás môžu niekde stáť 1000€, 2000€ či dokonca i 3000€. 

My však máme pre vás veľmi dobrú správu. nás nemusíte platiť tisíce za web.

Čo všetko od nás získate?

#1: ZÁKLADNÁ KOSTRA WEBOVEJ STRÁNKY

V prvej časti vytvoríme pevné základy vášho webu, a to cez inštaláciu a správne nastavenie celosvetovo populárneho sytému WordPress. Nastavíme vám SK jazykovú mutáciu, aby ste mali k dispozícii celú administráciu.

Okrem toho vám nasadíme rozšírenia pre zabezpečenie webstránok.

Hodnota: 80 EUR

#2: ŠTRUKTÚRA WEBOVÉHO PORTÁLU

V tejto časti vypracujeme vnútro vašej webstránkyk, nastavíme správnu štruktúru webstránky či portálu. Určíme úvodnú stránku, vypracujeme podsekcie, prípadne kategórie pre príspevky.

Hodnota: 80 EUR

#3: NASTAVENIE FORMULÁROV

Povedzme si pravdu – ľudia sú dnes “leniví” a namiesto toho, aby otvárali e-mailovú službu a napísali vám otázku, radšej siahnu po kontaktnom formulári. Na stránky vám nasadíme formulár, ktorý je rýchly a umožňuje aktivovať aj automatickú odpoveď.

Hodnota: 50 EUR

#4: ZAPRACOVANIE DIZAJNU A RESPONZÍVNOSTI

Výber, implementácia a nastavenie WordPress šablóny s doživotnou licenciou. Vyberiete si, aký dizajn sa vám páči, preberieme s vami všetky jeho prvky a implementujeme ho na jednotlivé stránky a podstránky.

Samozrejme zabezpečíme, aby bolo všetko responzívne, čiže aby sa webstránka prispôsobovala všetkým zariadeniam a teda aj mobilným zariadeniam.

Hodnota: 300 EUR

#5: SOCIÁLNE MÉDIÁ

Sociálne siete ako Facebook či Instagram sú dnes neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Ľudia tu trávia mnoho času, takže každá moderná webstránka musí byť s týmito médiami prepojená. V tejto časti prepojíme váš web so sociálnymi sieťami cez integráciu sociálnych rozšírení.

Hodnota: 80 EUR

#6: E-MAIL MARKETING

V rámci našich služieb obdržíte aj celé know-how okolo e-mail marketingu, ktorý Vám môže priniesť množstvo nových klientov.

Nasadíme vám nástroje pre zber e-mailov a zabezpečíme automatické prepojenie s e-mailovou službou. Vy tak tieto kontakty budete môcť oslovovať cez rôzne newslettre, informovať ich o produktoch či novinkách.

Hodnota: 250 EUR

#7: ZRÝCHLENIE WEBU

V tejto časti podrobíme zapracované predošlé kroky na Vašich stránkach analýze a zistíme, ako dlho sa Váš web načítava.

Ak náhodou bude načítacia doba pridlhá, zapracujeme okamžité kroky na jej zrýchlenie. 

Hodnota: 100 EUR

#8: NASTAVENIE SEO 

Aby ste mohli získavať návštevníkov a klientov aj z vyhľadávača Google, optimalizujeme váš web. V tomto kroku vám do stránok zakomponujeme tzv. sitemapu, aby vyhľadávače Váš web rýchlo indexovali. Okrem toho vám pridáme a nastavíme SEO rozšírenie s kľúčovými slovami.

Hodnota: 100 EUR

#9: NAHODENIE A KOREKCIA OBSAHU

V tomto kroku implementujeme Váš obsah na hlavnú stránku ako aj podstránky (v cene 8 podstránok). Okrem toho vám obsah spripomienkujeme, poradíme s jeho úpravou a spravíme aj korekciu textu.

Hodnota: 200 EUR

#10: ŠTATISKTIKY WEBU

Vďaka prepojeniu s populárnym nástrojom Google Analytics budete mať prehľad, akí návštevníci váš web navštevujú, aké sekcie si prezerajú, koľko času trávia na vašich stránkach alebo z akých zdrojov (Google, Facebook, Direct..) prichádzajú.

Hodnota: 80 EUR

Hodnota spolu: 1390 eur

Naša cena: 390 eur

Chcete fungujúci web?

ako to celé prebieha?

#1 Kontaktujete nás s tým, že máte záujem o tvorbu webovej stránky
#2 Pošleme Vám zálohovú faktúru na 40% z ceny webu (to nás presvedčí o tom, že máte o web záujem a nepracujeme zbytočne)
#3 Po úhrade zálohovej faktúry začneme s prípravou – preberieme s Vami veci ohľadom dizajnu, rozloženia webu, obsahu a funkcií. Komunikovať môžeme telefonicky či e-mailom alebo sa stretnúť osobne.
#4 Následne začnú naši programátori s tvorbou webstránky, ktoré budú mať všetky vyššie uvedené súčasti (administrácia, responzívnosť, SEO, atď..)
#5 Fakturácia – po ukončení Vám bude vystavená ostrá faktúra, z ktorej sa odráta zaplatená záloha.

Často kladené otázky

Ako je to s doménou a hostingom?

Niektorí klienti už majú doménu a hosting zakúpené, vtedy portál nasadzujeme sem. Ak hosting a doménu nemáte, môžete si zakúpiť napr. na Websupport.sk, prípadne vám ho objednáme a nastavíme my, a vám príde faktúra e-mailom. Cena .sk domény je zhruba 14 EUR/ročne, dobrý hosting vás výjde na cca 30 EUR/ročne.

Ako dlho trvá vyhotovenie stránok?

Po dohodnutí všetkých detailov vieme všetko zapracovať do finálnej podoby už do 7 pracovných dní, ak však je stránka náročnejšia, môže to byť aj 14 – 20 dní. 

Čo v prípade, že chcem na stránke niečo špeciálne?

Ak chcete na svoj web pridať nejaké špeciálne funkcie, dajte nám prosím vedieť a prejdeme s vami túto možnosť. Následne vám povieme cenu, za ktorú vám takúto funkciu zapracujeme.

máte na nás otázky?

napíšte nám prostredníctvom tohto formulára

info@winmedia.sk

+421 902 539 176