Social media marketing

Domov / Social media marketing

Správa sociálnych sietí

Sociálne média si vyžadujú osobitý prístup. Využívate ich vôbec? Ak nie, úprimne, potom robíte naozaj veľkú chybu. Nie nadarmo sa im hovorí komunikačné kanály, keďže ich hlavnou úlohou je komunikácia. A nielen to. V dnešnej dobe je social media marketing nevyhnutnosťou, ba až povinnosťou.

Sociálne média sú naozaj skvelým doplnkom pre Váš biznis. Majú sa postarať o komunikáciu, o budovanie dobrého mena či značky, sú perfektnou pomôckou pre spätnú väzbu, ktorá je naozaj dôležitá.

Prečo teda nevyužiť možnosti, ktoré máme k dispozícií?

KTORÁ SOCIÁLNA SIEŤ JE TÁ SPRÁVNA?

Dobrou správou je, že nemusíte byť úplne na všetkých sociálnych sieťach. Stačí si vybrať tú správnu. Správa sociálnych sietí si vyžaduje veľké množstvo úsilia, času a trpezlivosti. A ak viete, čo robíte, potom zožnete bohatú úrodu. 

Pokiaľ sa chcete plne sústrediť na chod svojho biznisu, pravdou je, že nebude mať na správu svojich sociálnych sietí dostatok voľného času.

Priebeh spolupráce

Pomôžeme vám so všetkým, čo bude treba. Ako sme už písali vyššie, je pravdou, že nemusíte byť na všetkých sociálnych kanáloch. My vám pomôžeme od správneho výberu kanála, postaráme sa o tvorbu obsahu, komunikáciu, popasujeme sa s reklamou a dostaneme sa až k vyhodnoteniu štatistík.

Čiže vymyslíme stratégiu, postaráme sa o správu profilu (Facebook, Inastagram..) Uverejníme príspevky podľa dohody, vytvoríme citáty, myšlienky a mnoho iného.

A vašou úlohou bude plne sa sústrediť na váš biznis.

Zaujíma vás, ako pracujeme?

  • Analyzujeme – na začiatku prebehne dôsledná analýza
  • Vytvoríme účet – či už sa jedná o firmu, osobnosť alebo značku
  • Získavanie zákazníkov – snažíme sa o získavanie nových fanúšikov
  • Návštevnosť, predaj – zvyšujeme návštevnosť, zvyšujeme predaj
  • Publikujeme obsah – vytvoríme a publikujeme kvalitný obsah, ktorý Vám nakopne biznis
  • Vytvárame súžaže – navrhneme a zrealizujeme súťaže
  • Reklama – staráme sa vám o reklamu
  • Vyhodnocujeme štatistiky – pre zlepšenie dosahu príspevkov

Prečo práve my?

Určite sa mohí z vás pýtajú, prečo práve my máme byť tí, ktorí sa budú starať o vaše sociálne siete. Odpovedí je hneď niekoľko

Zárukou sú naše bohaté skúsenosti

 

Máme k dispozícií "Know-how"

Neúčtujeme si ani horibilné sumy

Ušetríme vám váš drahocenný čas

Cenník

A čo sa týka ceny za správu sociálnych sietí, tak tá je v každom jednom prípade individuálna. Základná cena je však 99 eur, ako je uvedené v tabuľke. Ak máte záujem o správu sociálnych sietí, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom tlačidla nižšie.

SOCIAL MEDIA MARKETING JE SÚČASŤOU KAŽDEJ ÚSPEŠNEJ FIRMY. DAJTE DO POVEDOMIA AJ TÚ VAŠU FIRMU.